Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Kongresi Lushnjes

 • €99,000
21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Kongresi Lushnjes

21 Dhjetori, Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €99,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 75 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37739
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Kongresi Lushnjes, prane 21 Dhjetorit.
Apartamenti ka siperfaqe 75 m2.
Ndodhet ne katin e 1 ne pallat ekzistues.
Apartamenti eshte i sapo investuar me te gjitha instalimet elektrike, hidraulike te reja, i shtruar me parket, dritare plastike me izolim akustik dhe termik, dyer te reja dhe shitet i mobiluar.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor.
Cmimi eshte 99.000 Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani