APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €75,000
Astir, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31263
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Astir , prane 2 rotondove.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar, me 2 ashensore, i ndertuar ne vitin 2015.

Ka siperfaqe totale 94 m2 .

Eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit , njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin e dites. Ka dhe ballkon i cili e ka daljen nga kuzhina.

Apartamenti shitet bosh.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo