APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA, GARDA.

  • €700/muaj
Garda, Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA, GARDA.

Garda, Ish Blloku, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 108
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38958
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2 tek Garda.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 700 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo