Okazion! Shitet Ambient Biznesi, Harry Fultz!

  • €480,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Okazion! Shitet Ambient Biznesi, Harry Fultz!

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €480,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 331
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38310
  • ID Prones

Përshkrim

Okazion!

Shitet Ambient Biznesi tek Harry Fultz!

Ambienti disponon siperfaqe totale 331 prej te cilave siperfaqe neto 272 m2, sipervaqe verande 30 m2 dhe siperfaqe e perbashket 29 m2

Eshte i mire organizuar per biznese e ndryshme, ka 6 ambiente pune, zyre, ambient ngrenie, 4 tualete.

Ndodhet ne katin e 3 te nderteses.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest