Shitet super apartament 2+1+2, Altana Luxury Residence!

 • €480,000
Komuna e Parisit, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1+2, Altana Luxury Residence!

Komuna e Parisit, Liqeni Artificial, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €480,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 158
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44997
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2, Altana Luxury Residence!

Altana Residence eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet ne nje pozicion strategjik shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 158.29 m2, siperfaqe neto 133.02 dhe siperfaqe te perbashket 25.27 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, lavanteri dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8, orientim Lindje me pamje fantastike nga Liqeni.

Apartamenti disponon edhe post parkimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest