Shitet apartament 1+1 Ish Stacioni i trenit, rruga Jordan Misja.

 • €78,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Ish Stacioni i trenit, rruga Jordan Misja.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €78,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 52
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43785
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1  ish Stacioni i Trenit, rruga Jordan Misja.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 51.8 m2, siperfaqe neto 44.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 7.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 1500 €/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest