Jepet Ambient Biznesi me qira tek Ish Ekspozita

  • €1,200/muaj
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient Biznesi me qira tek Ish Ekspozita

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32221
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira Ambient Biznesi tek Ish Ekspozita, prane Grepit te Arte.
Ambienti ka siperfaqe 100 m2.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti prefereohet te jepet per estetike pasi jepet me te gjitha pajisjet i kompletuar per parukeri dhe estetike.
Por mund te jepet dhe per zyra ose tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 1200 euro bruto.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo