APARTAMENT 2+1 ME QERA, TEK SPITALI CONTINENTAL

  • €260/muaj
Ali Demi, Shkozë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, TEK SPITALI CONTINENTAL

Ali Demi, Shkozë, Tiranë
  • €260/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P38858
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga Agush Gjergjovica, prane Kryegjyshates.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile.

Kati pare ka parkim dhe oborr dhe banesa eshte e siguruar me kamera duke krijuar nje jetese me komforte dhe te sigurte.

Apartamenti eshte i organizuar  ne ambjent gatimi dhe ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.

Jepet i mobiluar si ne foto.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte 30.000 leke.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle