Jepet apartament 2+1+2 me qera, Rruga e Ambasadave.

 • €800/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera, Rruga e Ambasadave.

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P39970
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 tek Rruga e Ambasadeve.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me fasade te ventiluar te ndertuar ne vitin 2023.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne detaje , i pabanuar me pare dhe i arreduar me arkitet.

Apartamenti ka 3 ballkone per secilin ambient , 2 tualete (nje ne dhomen e gjumi) dhe eshte i gjithi i orientuar jug.

Apartamenti ne cmim perfshin edhe nje post te madh  parkimi te pershtatshem per 2 makina te vogla ose nje fouristrade  ne -1

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva