AMBIENT PER ZYRE ME QERA, BLLOK.

 • €2,500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 167
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40548
 • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyre me qera, prane kullave Binjake, rruga Ukraina e Lire.

Ambienti ndodhet ne katin e 12 te nje godine prestigjioze dhe ka siperfaqe 167 m2 bruto dhe 150 m2 neto.

Organizohet ne 4 ambiente, 2 tualete, depo, kuzhine dhe 3 ballkone.

Super pamje.

Cmimi eshte 2500 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo