GARSONIERE NE SHITJE, XHAMIA E TABAKEVE.

 • €85,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

GARSONIERE NE SHITJE, XHAMIA E TABAKEVE.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 40
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46248
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim garsoniere, prane xhamise se Tabakeve.

Garsonierja ka siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 85000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo