Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji

  • €260
Medreseja, Tiranë
Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji

Medreseja, Tiranë
  • €260

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 70 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32316
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji, prapa Concord Center.
Ambienti ka siperfaqe 70 m2, dhe ndodhet ne katin 0 ne pallat te ri.
Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj