Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji

Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji

Tërhequr

260€

  • 225F68FF-9914-46B5-BCC2-AA790EE97070
  • 7014A1B3-CFD7-443D-A961-908C4AAD7E1B

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-19377

Tualete
1
Sip. jashtme
70 m2

Përshkrimi

Jepet Ambient me qira tek Rruga 5 Maji, prapa Concord Center.
Ambienti ka siperfaqe 70 m2, dhe ndodhet ne katin 0 ne pallat te ri.
Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *