APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BLLOK.

 • €145,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41876
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Lidhjes se Prizrenit, midis Juridikut dhe hotel Xheko Imperial.

Apartamenti ka siperfaqe 62m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, depo, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo