Shitet ose Jepet me Qera Apartament 1+1 Liqeni i Thate!

 • €145,000
Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje

Shitet ose Jepet me Qera Apartament 1+1 Liqeni i Thate!

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Unaza e Re, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39495
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1 Rezidenca Park Life , Liqeni i Thate!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti dhe Kompleksi jane nder me cilesoret ne Tirane , duke ofruar nje oaz qetesie , gjelbrimi dhe cilesie jetese .

Apartamenti shitet si ne foto , totalisht i investuar ne detaje me arkitekt.

Disponon dhe nje post parkimi me cmim extra.

Ne proces Hipotekimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva