Jepet apartament me qera 2+1 tek ish Stacioni i Trenit.

 • €500/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament me qera 2+1 tek ish Stacioni i Trenit.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40995
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera 2+1 tek ish Stacioni i Trenit.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje+ ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Apartamenti ka nje mobilim modern, ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.

Ndodhet ne katin e 2.

Cmimi i qerase 550 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva