APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA HIM KOLLI.

 • €650/muaj
Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA HIM KOLLI.

Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36806
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje zone te preferuar te Tiranes, ka akses ne rrugen e Kavajes dhe Myslym Shyri, shume prane qendres dhe sherbimeve sociale te nevojshme.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat me 2 ashensore.

Organizohet nga 2 dhoma gjumi + korridor, 1 sallon me shume hapsire, ambjent gatimi dhe ushqimi, 1 banjo, 1 depo, 1 ballkon.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo