Jepet apartament 2+1+2 me qera Liqeni i thate

 • €1,200
Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera Liqeni i thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36408
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera te Liqeni i Thate

Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 110m2

Ndodhet ne katin e 3 ne pallat te ri te mireadministruar

Apartamenti  organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon.

Apartamenti eshte i investuar  deri ne detaje   dhe jepet i mobiluar.

Cmimi 1200 euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko