SHITET BAR, KOMPLEKSI KONTAKT.

  • €130,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

SHITET BAR, KOMPLEKSI KONTAKT.

21 Dhjetori, Tiranë
  • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 55
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30820
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim lokal ne gjendje pune, tek kompleksi Kontakt.

Lokali ka siperfaqe te brendshme 54 m2 dhe verande 80m2 , per te cilen nuk paguhet takse.

Aktualisht eshte i dhene me qera.

Cmimi eshte 130000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo