Shitet ambient biznesi, 9-katshet

  • €150,000
9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient biznesi, 9-katshet

9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 60 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38215
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi, 9-katshet, Prokuroria e Pergjithshme.
Ambienti ka siperfaqe 60 m2, dhe ndodhet ne katin e pare.
Organizohet ne sallon pritje, 2 ambiente pune, 2 tualete, depo.
Ambienti eshte i lene me qera.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte 150.000 Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle