APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €500/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 136
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34735
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te thate. Nje nder zonat me elitare dhe te preferuara ne Tirane .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2, i organizuar ne sallon ndenje/kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet, si dhe dy ballkone me pamje fantastike  nga liqeni .

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, i mireadministruar. I mobiluar ne menyre moderne me pajisje te nje cilesie te larte.

Cmimi eshte 500 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo