Shitet Super Ambient Biznesi , Book Building Tirana Residence!

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Blloku, Ish Stacioni i Trenit, Parlamenti, Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Super Ambient Biznesi , Book Building Tirana Residence!

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Blloku, Ish Stacioni i Trenit, Parlamenti, Qendër, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38133
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Ambient Biznesi ne nje nga projektet me te reja moderne ne zemer te Tiranes!

Vendodhja ne Sheshin Skenderbej , kulles Sahatit me nje akses te pakrahasueshem me te gjitha institucionet shteterore ,sociale dhe tregtare. Book Building eshte nje ndertese multufunksionale qe ofron zyra , apartamente dhe ambjente moderne tregtare.

Godina ofron standarte me te larta te ndertimit dhe arkitekture super moderne.

Projekti modern dhe sherbimet e ndryshme qe ofrohen do ti japin nje vlere unike dhe nje kthim te sigurte inevstimit tuaj .

Ambjenti disponon siperfaqe totale  954 m2 dhe siperfaqe te brendshme 788 m2, ndodhet ne katin e pare te godines.					

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest