APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

 • €177,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €177,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43620
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit. Zone mjaft e kerkuar per banim duke ofruar facilitetet te shumta.

Organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon.

Apartamenti ka siperfaqe totale: 100 m2 dhe neto 93 m2.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Cmimi i apartamentit eshte: 177,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko