APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, BLLOK

 • €355,000
Garda, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, BLLOK

Garda, Tiranë
 • €355,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 182
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P40342
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne shitje prane Sparit ne Bllok. Nje nga zonat me te mira ne Tirane per nje jetese sa me komode, zone e cila te krijon te gjitha facilitetet e duhura.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, depo, dy tualete dhe dy ballkone.

Ka nje siperfaqe totale prej 182 m2 dhe siperfaqe neto 163 m2.

Apartamenti ndodhet  ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim extra ne katin -2 e cila eshte opsionale.

Shitet bosh.

Cmimi i apartamentit eshte 355,000 euro, ndersa posti i parkimit kushton 55,000 euro.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle