APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, HIM KOLLI.

 • €125,000
Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, HIM KOLLI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40838
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli.

Apartamenti ka siperfaqe 68m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.

Orientim Jug-Lindje.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo