APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MOZAIKU.

 • €137,000
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MOZAIKU.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €137,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42476
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, tek Mozaiku.

Apartamenti ka siperfaqe 85m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim jug-Lindje.

Cmimi eshte 137000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo