APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €98,000
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Tiranë
 • €98,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 67
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38468
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, 21 dhjetori, prane shkolles Sabaudin Gabrani.

Apartamenti ka siperfaqe 67m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.

Cmimi eshte 98000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo