MAGAZINE DHE TRUALL ME QERA, DOMJE.

  • €1,400/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

MAGAZINE DHE TRUALL ME QERA, DOMJE.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €1,400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 5500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26457
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera magazine, ne Domje , 800 m larg autostrades.

Magazina ka siperfaqe prej 500 m2 ndersa trualli rreth e qark saj 5000 m2.

Eshte e pershtatshme per biznese te tipologjive te ndryshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo