APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BALETIT.

 • €120,000
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40351
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 1+1 prane shkolles se baletit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor te bollshem, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientimi Jug.

Cmimi eshte 120000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo