OKAZION !!! Apartament 2+1 ne Shitje tek Golden Park

 • €85,000
Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION !!! Apartament 2+1 ne Shitje tek Golden Park

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36960
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 95m2 ne shitje tek Golden Park, Spitali Amerikan 3.

Aparamenti organizohet ne nje dhome ndenjie,ambient gatimi ,2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon .

Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar .

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe shikon ne brendesi te Kompleksit .

Apartamentet jane ne proces hipotekimi.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva