Shitet apartament 1+1, ish stacioni i fundit i Tiranes re.

 • €126,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1, ish stacioni i fundit i Tiranes re.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €126,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46811
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, ish stacioni i fundit i Tiranes re.

Apartamenti disponon siperfaqe 80 m2.

Organizohet ambient ndenje, tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Cmimi i shitjes 126.000 €.

Na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo