Ambient Biznesi prane Air Albania!

  • €2,800,000
Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Shitje

Ambient Biznesi prane Air Albania!

Liceu, Radio Televizioni Shqiptar, Stadiumi Air Albania, Tiranë
  • €2,800,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 700
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38569
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Ambjent Biznesi tek poligoni, prane Air Albania.

Ambjenti Disponon Siperfaqe totale 700 m2, ne katin e dyte te objektit.

Eshte i pershtatshem per ambjente zyrash, klinikash te ndryshme dhe mundesi te tjera investimi.

Cmimi 4000e m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest