VILE LUKSOZE NE SHITJE, FARKE

Farkë, Tiranë
Për Shitje

VILE LUKSOZE NE SHITJE, FARKE

Farkë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P39609
 • ID Prones

Përshkrim

Super Vile ne shitje ne nje nga rezidencat me luksoze prane Liqenit te Farkes. Vila ka siperfaqe totale 500 m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 300 m2.  Organizohet ne 3 kate, Sallon ndenjeje te madh openspace se bashku me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi me garderobe, 4 tualete, oborri me pishine, kopesht dhe 3 poste parkimi. Vila ka nje investim luksoz me brandet me te mira ne treg, sistem qendror ngrohje- ftohje tavanor, ngrohje nga dyshemeja dhe oxhak funksional.

Per me teper informacion ju ftojme ne nje vizite ne prone.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest