APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, IRFAN TOMINI.

 • €98,000
Komuna e Parisit, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, IRFAN TOMINI.

Komuna e Parisit, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto, Tiranë
 • €98,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37695
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne shitje, prane Irfan Tomini.

Apartamenti ka siperfaqe 105m2 dhe ndodhet ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.

Ka nevoje per restaurim.

Cmimi eshte 98000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo