Jepet ambient komercial me qera Unaza e Re, Astir.

  • €4,000/muaj
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient komercial me qera Unaza e Re, Astir.

Astir, Unaza e Re, Tiranë
  • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39814
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient komercial me siperfaqe 500m2 me qera ne Astir.

Ambienti organizohet ne open space dhe ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri dhe me ashensor.

Ambienti ka totalisht fasade xhami gjithashtu dhe hyrje te dedikuar me shkalle per ambientin.

Ndodhet buze unaze dhe jep mundesi reklamimi per biznesin ose aktivitetin tuaj.

Eshte i investuar me ndricim, per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva