APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI MAGNET

21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI MAGNET

21 Dhjetori, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 70
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39051
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Magnet, tek rruga Frosina Plaku.

Apartamenti organizohet ne ambjent gatimi dhe ambjent ndenje, ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte 400 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko