APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

 • €145,000
Medreseja, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

Medreseja, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41006
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, rruga Thanas Ziko, midis gjimnazit Partizani dhe shkolles se kuqe.

Apartamenti ka siperfaqe 85.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te vitit 2019.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo