APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €900/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37528
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament luksoz 2+1+2 tek Kopshti botanik, prane Xhamise.

Apartamenti ka siperfaqe 135 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne nje kompleks te ri.

I mobiluar ne menyre moderne, i pabanuar me pare.

Pamje fantastike e qytetit te Tiranes.

Cmimi eshte 900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo