Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko

 • €106,000
Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko

Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
 • €106,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 87
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36980
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 87m2 per shitje ne Don Bosko .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Orientim Fantastik Jug-Perendim .

Apartamenti eshte totalisht i investuar me izolim termik dhe akustik.

Muret jane izoluar me sistem kapot dhe dyer dritare jane dopio xham me gaz  .

I shtruar ne parket , ngrohje qendrore nga poshte .

Kondicionere ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit .

Te gjitha elektroshtepiaket jane te markave me te mira dhe me garanci 5 vjecare .

Jepet sic eshte ne foto  .

Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani