APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, BULEVARDI ZOGU I.

 • €450/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, BULEVARDI ZOGU I.

Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31065
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 3+1+2, tek Bulevardi Zogu I, prane FSHN.

Apartamenti ka siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i madh.

Totalisht i mobiluar.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati teper te mirembajtur.

Prane cdo faciliteti te mundshem, prane FSHN, 5 minuta nga qendra.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo