Apartament 1+1 me qera,Shkolla e Kuqe

Rruga Bardhyl, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera,Shkolla e Kuqe

Rruga Bardhyl, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 58
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28337
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1, Rr. Dervish Hekali, mbrapa shkolles se kuqe.

Apartamenti ka siperfaqe 58m2 dhe eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi,  ballkon, tualet. Hyrja ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle