Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen “Ish Uzina Dinamo e Re”, Bulevardi i Ri.

 • €107,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen “Ish Uzina Dinamo e Re”, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €107,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79.42
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45819
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen ”Ish Uzina Dinamo e Re”, Bulevardi i Ri.

Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me akses te menjehershem me Parkun Qendror me punime cilesore dhe bashkekohore.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 79.42 m2, siperfaqe neto 68.53 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.89 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet.

Ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest