3 APARTAMENTE NE SHITJE, STADIUMI DINAMO.

 • €385,000
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje

3 APARTAMENTE NE SHITJE, STADIUMI DINAMO.

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €385,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47459
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim 3 apartamente ngjitur me njeri tjetrin, prane stadiumit Dinamo, pas ish-Altar.

Apartamenti i pare 1+1 ka siperfaqe 60m2, me kuzhine vec dhe soggiorno te madhe me 4 vende krevati.

Apartamenti i dyte 1+1 me siperfaqe 55 m2 4 vende krevati

Apartamenti i trete garsoniere me siperfaqe 30m2 me krevat dopio.

Ndodhen ne katin 0, i ngritur me 6 shkalle nga toka, te nje pallati ekzistues te mirembajtur.

Pronat jane aktualisht te dhena me qera 1900 euro, gjithashtu jane punuar me Airbnb me te ardhura neto 4000 euro minimumi.

Cmimi i shitjes eshte  385000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo