MAGAZINA NE SHITJE, SHIJAK.

  • €650,000
Durrës
Për Shitje

MAGAZINA NE SHITJE, SHIJAK.

Durrës
  • €650,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44603
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dy magazina ne rrugen nacionale Shijak-Durres.

Magazinat kane siperfaqe 300 m2 dhe 330m2.

Trualli ka siperfaqe 1150m2.

Te pershtatshme per veprimtari te ndryshme.

Cmimi eshte 650000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo