Apartament modern me qira 2+1+2, Kodra e Diellit.

 • €470/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament modern me qira 2+1+2, Kodra e Diellit.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €470/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26936
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne zonen e Kodres se Diellit.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2, e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi/njera prej te cilave nuk eshte e mobiluar, dy tualete, dhe dy ballkone.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.

I mobiluar me nje stil modern.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj