AMBIENT PER ZYRA ME QERA, LIBRI UNIVERSITAR.

  • €3,120
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, LIBRI UNIVERSITAR.

Ish Blloku, Tiranë
  • €3,120

Vështrim i përgjithshëm

  • 260
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45611
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient prane Librit Universitar ne rrugen Abdyl Frasheri.

Ambienti ka siperfaqe 260 m2 dhe organizohet ne forme dupleksi.

Ndodhet ne nje nga objektet me te mira te zones, me akses nga rruga kryesore.

Cmimi eshte 3120 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo