DYQAN ME QERA, SHESHI WILSON.

DYQAN ME QERA, SHESHI WILSON.

Për Qira

6,000€

  • WhatsApp-Image-2021-12-27-at-16.48.09

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32112

Sip. jashtme
300

Përshkrimi

Super ambient biznesi me qera, rruga Abdyl Frasheri, midis sheshit Wilson dhe librit universitar.

Ambienti eshte ne forme duplexi, ku secili kat ka 130 m2.

Fasade e gjere xhami ne katin e pare.

Buze rruge kryesore.

Ideal per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 6000 euro ne muaj neto.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *