DYQAN ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €6,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

DYQAN ME QERA, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Tiranë
  • €6,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 300
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40928
  • ID Prones

Përshkrim

Super ambient biznesi me qera, rruga Abdyl Frasheri, midis sheshit Wilson dhe librit universitar.

Ambienti eshte ne forme duplexi, ku secili kat ka 130 m2.

Fasade e gjere xhami ne katin e pare.

Buze rruge kryesore.

Ideal per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 6000 euro ne muaj neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo