Super apartament 1+1 ne shitje ne Resortin Green Coast, Palase!

Green Coast, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 1+1 ne shitje ne Resortin Green Coast, Palase!

Green Coast, Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 62
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41924
  • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 ne shitje ne Resortin Green Coast, Palase!

Resorti eshte nje nga projektet qe eshte ndertuar se fundmi ne zonen bregdetare ne Palase.

Ofron shumellojshmeri vilash dhe aparamentesh me punime shume cilesore , stil elegant dhe elitar.

Apartamenti diponon siperfaqe ndertimi  61.5 m2, siperfaqe te perbashket 4.6 m2, siperfaqe parcele 29.9 m2 dhe siperfaqe parkimi 15 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe oborr.

Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar me cilesi shume te mire.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest