Shitet super vile elitare ne resortin “Green Coast” Palase, Dhermi.

 • €1,200,000
Green Coast, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile elitare ne resortin “Green Coast” Palase, Dhermi.

Green Coast, Vlorë
 • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42236
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne resortin luksoz ”Green Coast” Palase, Dhermi.

Resorti shtrihet ne nje nga vendet me piktoreske te bregdetit te vendit me nje pamje mahnitese te detit Jon.

Te gjitha vilat kane pamje nga deti dhe ofrojne nje pamje shtese mali.

Ky projekt ka sjell nje standart te ri te turizmit shqiptar.

Resorti ofron te gjitha llojet e sherbimeve me nje cilesi shume te larte.

Disponojme ne shitje vile me siperfaqe ndertimi 200 m2 dhe siperfaqe trualli 530 m2.

Cmimi i shitjes eshte 1.200.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest