Vile Luksoze ne shitje ne Green Coast Resort&Residence!

Green Coast, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Vile Luksoze ne shitje ne Green Coast Resort&Residence!

Green Coast, Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 492.93
  • Sipërfaqe ㎡
  • 1
  • Garazh
  • P36107
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Palase ne resortin  elitar  Green Coast , shesim vile luksoze!

Vila ka  siperfaqe te brendshme  151.42 m2 , siperfaqe parcele 294.87 m2, dhe siperfaqe verande 9.23 m.

Eshte e organizuar ne 3+1.

Per informacione te detajuara ju ftojme te na kontaktoni !

Property Invest

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle