Shesim vile luksoze ne Green Coast!

  • €600,000
Dhërmi, Green Coast, Palasë, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shesim vile luksoze ne Green Coast!

Dhërmi, Green Coast, Palasë, Vlorë
  • €600,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 492
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37951
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze ne  kompleksin  Green Coast  ne Palase, Dhermi! Kompleksi ofron cilesi shume te mire punimesh si dhe ofron te gjitha llojet e sherbimeve.

Vila ka siperfaqe 151,42 ndertim neto, eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi + 1 sallon ndenje.

Disponon garazh me siperfaqe 37.41 m2.

Jashte ka verande me siperfaqe 9.23 m2 dhe oborr 294.87 m2.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare